KONST / Litografier / Färglitografi 9241204
nr 924 1204
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Stockholmsmotiv, 185/300, signerad, -81, motivet: 43x56
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 november 2014
kl 20:24:43
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr
6
700 kr
800 kr
6
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas